Anasayfa / Ata-Aöf / ATA AÖF Eğitim Sistemi Nasıldır?

ATA AÖF Eğitim Sistemi Nasıldır?

Zamandan ve mekandan bağımsız şekilde açık öğretim yoluyla eğitim şansı sunan, alanında birikimli donanıma ve bilgiye sahip, nitelikli, liderlik vasfı taşıyan bireyler yetiştirmek amacı olan ATA AÖF üniversitesine kayıt yaptırabilirsiniz. Kişi odaklı hizmet anlayışı ve eğitim öğretim kalitesi açısından da her alanda açık öğretim programları kapsamında, uluslar arası standartlarda bir eğitim ve öğretim metotları sunan bir üniversitedir. Sitemizde farklı nedenlerden dolayı örgün bir yükseköğretim programında eğitim imkanı bulamamış olan öğrenciler ile hayatları boyunca öğrenimi benimsemiş olan herkese bilgi sunmaktayız. Ata Aöf ders kitapları ile çalışarak hayatına yön vermek isteyenlerin buluştuğu bir siteyiz. Ata aöf akademik takvim takip edilerek sınav süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

OBS giriş yani Öğrenci Bilgi Sistemi sayfasında bütün öğrencilik işlemleri ile ilgili; sınav yeri tercihi yapabileceğiniz, sınav notlarınızı takip edebileceğiniz, not durum belgesini görebileceğiniz ve gerekli olan tüm mesajları okuyarak, cevap verebileceğiniz sistemde tasarlanan öğrencilik iş ve işlemlerini kolay bir şekilde takip edebileceğiniz bir sistem uygulanmaktadır. LMS giriş olarak belirlenen Öğrenim Yönetim Sistemi sayfasında ise ders materyallerini, ders notları, ders anlatım videoları, okuma metinleri, mesaj, forum ve konu sonu testlerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer öğrenciler ile iletişim kurabilir, yardım masası aracılığı ile de karşılaştığınız sorunları iletebilirsiniz. Mobil uygulama sistemi ile bütün materyal ve videoları telefonunuza indirerek dilediğiniz her yerden içeriklere erişme şansını yakalayabilirsiniz.

Ders özetleri bulabileceğiniz PDF içerikli sayfalarımızda online olarak dilediğiniz zaman ve yerde ders çalışma imkanı bulabilir, kısıtlama olmaksızın sınavlara hazırlanma şansını yakalayabilirsiniz. Sitemizde ihtiyacınız olan her şeye kolay ulaşma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, aklınıza takılacak her türlü soru ve sıkıntıda eğitimli ve donanımlı çalışma arkadaşları ile ATA AÖF çağrı merkezi yanınızda olacaktır. Zorlu geçen hayat ve sınav koşullarını daha zorlu bir hale getirmeyerek kolaylaştıran, size her türlü imkan ve koşulu kolayca karşılamanıza yardımcı olacak sitemizde ata aöf çıkmış sorular bölümünü inceleyerek de soru şekilleri, soruların çıktığı bölümler ve genel hatları ile ilgili bilgi edinmenize yardımcı olmaktayız.

Herhangi bir nedenle aöf kaydı yaptırdıysanız milyonlarca öğrenci arasına hoş geldiniz demektir. Bu sistemde okumanın en güzel yanı, eğitim ve öğretim alırken, hayatın diğer sahalarında da kendinize yer açabiliyor olmanızdır. Bir diğer taraftan sıkıntılı olabilecek olan süreç de evde ya da ofiste tek başına ders çalışma disiplini oluşturmaktır. İşte tam da bu noktada bizimle çalışarak gerek pdf dosyalarımızdan gerekse de videolarımızdan faydalanarak bu disiplini oluşturabilir ve dilediğiniz şekilde ders çalışma yöntemi geliştirebilirsiniz. Aradığınız ve merak ettiğiniz her sorunun cevabını bulabileceğiniz sitemizde AÖF okumak artık çok kolay. Üniversitenin online uygulamaları size kolaylık sağlarken, pratik şekilde ders çalışmanıza da olanak sağlayacak ve güven verecektir.

ÖNERİLEN İÇERİK

Ara Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

1 – 2 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak olan Ara Sınav için giriş belgeleri yayınlanmıştır. Giriş belgenizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.